whatsapp

Açıklama

 

Azın Çok Olduğu Işık Dolu,Ferah Mekanlar..

İş Hayatının Tüm Yorgunluğunu Unutacağınız, Huzur Içinde Yaşayacağınız Konut Ve Ofisler. Sade Çizgileriyle Insana Yer Açan Aydınlık Evler Ve Işyerleri. Akışkan, Modüler, Pürüzsüz Hacimler. Modern Yaşamın Tüm Ihtiyaçlarını Karşılayabilecek Donanımı Ve Benzersiz Tasarımı Le Mimaride Estetiğin Yalın Hali.

Sade Adımlar Eşliğinde Akışkan Bir Tasarım
Modda Suites’te Fazlalıklara Yer Yok. “Az Çoktur” Felsefesinden Yola Çıkarak Tasarlanan Suites Konutları Yaşamın Her Anında Sadeliği Ve Şıklığı Tercih Edenler Için Dizayn Edildi.

Sakin Ve Huzurlu Bir Deneyim
Suites Evlerinde Her Şey En Az Detayla En Verimli Ve Şık Olacak Şekilde Düşünüldü. Yorucu Bir Iş Gününden Sonra Evinize Adım Attığınız Anda Kendinizi Sakin Ve Huzurlu Bir Hayata Ait Hissedeceksiniz.

Ayrıcalıklar..
Modda Suites’te Yaşamanın Ayrıcalığını Deneyimlerken, Bir Yandan Da Modda Management Tarafından Sunulan Hizmetlerden Dilediğinizce Yararlanabilirsiniz.

Sizlere Sunduğumuz Hizmetler

Güvenlik
7/24 Güvenlik Kameraları Ve Canlı Güvenlik Ile Girişler Ve Çevresi Denetlenmektedir.
Konsiyerj
Yoğun Temponuzda Işlerinizi Ayarlamak Için Modda Management Konsiyerj Hizmeti Ile Yanınızda.

Ev Temizliği
Evinizi Modda Management Güvencesiyle Temizletebilir, Gerekli Bakımları Zaman Kaybetmeden Yaptırabilirsiniz. Evinize Ve Eşyalarınıza Zarar Gelmeden Tüm Bakımların Yapılması Sağlanır.

Vale
Vale Hizmeti Ile Park Etmek Sorun Olmaktan Çıkıyor. Modda Management’ın Profesyonel Personelleri Aracınızı Güvenli Biçimde Park Eder. Böylece Park Etmek Için Harcayacağınız Vakit Size Kalır.

Çamaşırhane
Sizin Sadece Çamaşırlarınızı Bırakmanız Yeterli. Modda Management Sizin Yerinizi Ilgilenir.

Kuru Temizleme
Kirlenmiş Deri Ve Tekstil Ürünlerimizin Temizliği, Tekstil Ürünlerinin Boyanması Ve Ütülenmesi Gibi Işlemler Modda Management Farkıyla Titizlikle Yapılmaktadır.

Resepsiyon
Resepsiyon Hizmeti Ile Misafirleriniz Modda Management’ın Uzman Personelleri Ile En Iyi Şekilde Karşılanır Ve Yönlendirilir. İhtiyaç, Soru Ve Sorunlarınız Için Uzmanlarımız 7/24 Çağrılarınızı Yanıtlamaktadır.

Harita